Kovo 11-osios g. 130, Kaunas

+370 616 35107 info@metallicgym.lt    

Nauji „TreadClimber®“ kardio treniruokliai Lietuvoje

IMG_3476„TreadClimber®“ kardio treniruokliai iš „StarTrac“ sujungia trijų klasikinių treniruoklių funkcijas: tai bėgimo takelis, elipsinis treniruoklis ir žingsniuoklis viename. Ėjimas yra populiariausia sportinė veikla, prieinama įvairaus fizinio pasiruošimo žmonėms, todėl labai universali. „TreadClimber®“ prisitaiko prie natūralių žmogaus judesių ir suteikia treniruotės efektyvumą padidinantį pasipriešinimą neaukojant komforto. Taip yra pasiekiami puikūs rezultatai – tai patvirtina ir skaičiai, rodantys, jog tokia treniruotė leidžia sudeginti dvigubai daugiau kalorijų savęs nealinant.

„TreadClimber®“ treniruoklis suteikia visiškai naują ir kitokią sporto patirtį. Bėgimo takelio privalumai, mažas elipsinis lankas ir žingsniuokliui įprastas ėjimo komfortas suteikia galimybę efektyviai treniruoti kojų, šlaunų ir sėdmenų srities raumenis visiškai neapkraunant sąnarių. „TreadClimber®“ keičia požiūrį į kardiotreniruotes – šis intuityvus treniruoklis turi dvigubo pado sistemą, todėl užtikrina patogumą ir stabilumo jausmą judant. Skirtingo sunkumo lygio programos leidžia rinktis tiek lengvą kasdienį režimą, tiek fiziškai sudėtingesnį krūvį.

„TreadClimber®“ dvigubas padas prisitaiko ir keičia savo padėtį, taip leisdamas efektyviau išnaudoti treniruotės laiką. Treniruotės intensyvumas dėl intuityvių sprendimų nesumažėja net sportuojančiajam pavargus – galima lengvai ir greitai keisti savo greitį arba visiškai sustoti. Patogios rankenos užtikrina saugumą ir patogumą. Maksimali amortizacija neutralizuoja smūginę apkrovą, todėl sportuodami su „TreadClimber®“ niekada pernelyg neapkrausite stuburo ir sąnarių, kurie dažnai kenčia naudojant kitus treniruoklius.

„TreadClimber®“ intuityvus valdymas leis jaustis patogiai ir pagal individualius poreikius reguliuoti savo treniruotės intensyvumą. Unikalus treniruoklio dizainas ir modernūs sprendimai užtikrina saugumą, patogumą ir galimybę maksimaliai efektyviai išnaudoti treniruotės laiką.

„TreadClimber®“ treniruokliais Lietuvoje prekiauja įgaliotas oficialus „StarTrac“ atstovas UAB „Euroatletas“. Įmonė siūlo didelį asortimentą treniruoklių, skirtų ir profesionalams, ir mėgėjams. Daugiau informacijos ieškokite įmonės tinklalapyje, adresu www.atletas.lt.